Open Mic Liberec

Opakující se a přitom pokaždé jedinečný zážitek. Každý první nebo druhý pátek v měsíci v Respekt kavárně Knihkupectví a antikvariátu Fryč. Nejbližší termín najdete zde. (odkaz na http://www.antik-fryc.cz/index.php/kulturni-akce)Co je Open Mic Liberec?

Večer, kdy je mikrofon a prostor před diváky otevřený pro všechny: Písničkáře, kapely, hudebníky, básníky, prozaiky, výtvarníky, performery, architekty.. Vítáme vše, co se dá poslouchat nebo shlédnout.

Folk, rock, blues, jazz, vážná hudba, worldmusic...
Divadlo, literatura, výtvarné kreace...

Máte chuť něco předvést? Na pět, deset, patnáct nebo i víc minut? Zveme k vystoupení! Stačí se nahlásit na openmicliberec@gmail.com.

Začínající u nás mají šanci potkat se s publikem, pokročilí mohou vyzkoušet nebo představit nové skladby, CD, projekty...

Open Mic kypí i v jiných městech, za inspiraci děkujeme zejména Open Mic POTRVÁ


Večer jedinečný pro diváky!

Atmosféra každého Open Mic večera je jedinečná a neopakovatelná a zatím to vždy byl mimořádný zážitek. Uslyšíte nové věci, poznáte rodící se umělce, zažijete pohodovu a uvolněnou atmosféru.

Chcete ochutnávku? Mnoho jedinečných nahrávek z minulých večerů najdete na Youtube kanálu , fotografie pak na Facebooku.Těšíme se na vás!

Honza Žalud, Martin Fryč & Open Mic gang